חידוש חכירה עירונית

דייר סרבן בפרויקט של התחדשות עירונית

חידוש חכירה עירונית מול עיריית תל אביב

בעלי נכסים ב-4 מתחמים (מתחם ביצרון, מתחם נחלת יצחק, מתחם אנילביץ' ומתחם מונטיפיורי) בשטח כולל של כ-260 דונם בעיר תל אביב, הנם למעשה חוכרים (שוכרים לתקופה ארוכה) של קרקעות שהנן בבעלות עיריית תל אביב.

ביחס לחלק גדול מחוכרים אלה מסתיימת תקופת החכירה בסוף אוגוסט 2010.

המצב המשפטי על פי פרשנות עיריית תל אביב הנה שקרקעות אלה הנן בבעלותה ואמורות לחזור לחזקתה.
כפועל יוצא מכך היה ובעלי זכויות החכירה לא יעמדו על זכויותיהם ויינקטו בהליכים מסוימים, עיריית תל אביב עלולה לקחת להם את הנכס.

משרדנו מייצג קבוצה של בעלי זכויות במתחמים הנ"ל בשיתוף פעולה עם משרד שמאי מקרקעין, בהגנה על זכויותיהם של בעלי הקבוצה מול עמדתה הדרקונית והכוחנית של עיריית תל אביב.

הייצוג כולל ליווי בכל תהליך חידוש החכירה מול העירייה.

הקבוצה נהנית מקבלת אינפורמציה שוטפת ועדכונים אודות התהליך ומניהול מו"מ במשותף מול העירייה לצורך השגת תוצאות מיטביות לחברי הקבוצה (בעלי הזכויות).

משרדנו מטפל בקבוצת בעלי הזכויות מנקודת מבט רחבה ומקיפה אך יחד עם זאת שם דגש על התייחסות אישית ופרטנית לכל אחד מבעלי הזכויות בנפרד, בייחוד כאשר מדובר בסוגיות שמאיות מורכבות שהן ספציפיות לכל אחד ואחד מבעלי הזכויות.

טרם ניהול מאבק משפטי משרדנו יפנה לכל הגורמים הרלבנטיים בעיריית תל אביב כדי לנסות ולהגיע לפתרון מיטבי לחברי הקבוצה.

כמו כן, נשקלת האפשרות לנהל מאבק משפטי בנושא. במידה ויימצא כי יש מקום לעשות זאת, תוצע לחברי הקבוצה האפשרות להצטרף להליך.

אם יעלה הצורך משרדנו יפנה כמייצג הקבוצה לבנקים למשכנתאות לשם קבלת אשראי למימון העלויות הכרוכות בחידוש החכירה בתנאים ייחודיים לחברי הקבוצה.

צרו קשר עכשיו

מעל 25 שנות ניסיון בניהול אלפי עסקאות ומאות תיקים מורכבים. מהמשרדים המובילים והמוערכים בתחום. צרו קשר עכשיו והצטרפו לאלפי הלקוחות המרוצים של משרדנו.

צרו איתנו קשר

או, שלחו לנו הודעה

ההודעה נשלחה בהצלחה!
דילוג לתוכן