מיסוי מקרקעין

מיסוי מקרקעין

עסקאות נדל"ן, באופן טבעי, הן עסקאות בהיקפים כספיים גדולים.
משמעויות המס בעסקת נדל"ן עשויות להיות אדירות, לאור היקפה של העסקה.
לכן,סוף מעשה במחשבה תחילה. מומלץ בשלבים המוקדמים ביותר, לבדוק ולחקור את היבטי המס של העיסקה ולפיהם לתכנן את המבנה של העסקה וזאת מבלי לגרוע מחשיבותם של ההיבטים המשפטים, הקנייניים, המסחריים והמימוניים של העסקה.
מערכת מיסוי המקרקעין בארץ הנה מורכבת ומסובכת. עדכונים תכופים, בהתאם להוראות החוק, הוראות הביצוע והפסיקה, הינם בעלי משמעויות אורך ורוחב.
לזהות המוכר ישנה חשיבות רבה כמו כם גם לגילו, מועד ואופן קבלת הזכויות, מיהות הנכס הנמכר, השימוש שנעשה בנכס קודם למכירתו וכיו"ב.
הרבה פעמים יש לעסקה היבטים שנוגעים למס ערך מוסף, מיסוי מקרקעין ואף מס הכנסה.
לפיכך, לפני ביצוע עסקת מקרקעין מומלץ לכל אחד מהצדדים המתקשרים להתייעץ עם עורך דין שבקיא בכל רזי מערכת המס.

למשרד עורכי הדין רכניץ קסלר ושות' יש ניסיון רב בעריכת תכנוני מס ביחס לעסקת מקרקעין, בהגשת השגות, עררים, ערעורים, ועדות ערר וכיו"ב לרבות ביחס ל:
מס ערך מוסף, מס שבח, מס רכישה, היבטי מס הכנסה (ככל שרלוונטי), דמי היוון, היטל השבחה, דמי שימוש, דמי חכירה, מס רכוש (ככל שקיים), דמי היתר, ודמי שימוש חורג המוטלים על ידי מנהל מקרקעי ישראל.

לצורך טיפול ברמה הגבוהה ביותר בתחום פעילות זה משרדנו עובד בשיתוף פעולה מלא עם אנשי המקצוע הרלוונטיים, בין היתר, רואי חשבון, יועצי מס ושמאים.

למאמרים בנושא מיסוי מקרקעין

צרו קשר עכשיו

מעל 25 שנות ניסיון בניהול אלפי עסקאות ומאות תיקים מורכבים. מהמשרדים המובילים והמוערכים בתחום. צרו קשר עכשיו והצטרפו לאלפי הלקוחות המרוצים של משרדנו.

צרו איתנו קשר

או, שלחו לנו הודעה

ההודעה נשלחה בהצלחה!
דילוג לתוכן