ייפוי כח מתמשך - הכלי שמאפשר לך היום לקבוע מי יטפל בענייניך בעתיד

ייפוי כוח מתמשך הוא כלי משפטי חדש, שמאפשר לאדם לקבוע מי יטפל בענייניו ובאיזה אופן, כשהוא כבר לא יהיה כשיר לעשות זאת.
ההודעה נשלחה בהצלחה!

נלווה אותך בביטחה לאורך כל התהליך

1

יצירת קשר

2

הסבר מקיף על האפשרויות

3

נחשוב יחד מה מתאים עבורך

4

ניצור ייפוי כח תפור למידותיך

מה זה ייפוי כוח מתמשך?

ייפוי כוח מתמשך הוא כלי משפטי חדש, שמאפשר לאדם לקבוע מי יטפל בענייניו ובאיזה אופן, כשהוא כבר לא יהיה כשיר לעשות זאת בעצמו (כלי זה בא להחליף מינוי של אפוטרופוס).

אנחנו לא יכולים לדעת האם ומתי נגיע למצב בו לא נוכל עוד לקבל החלטות ביחס לעצמנו (עקב תאונה, מחלה וכיו"ב).

ייפוי כח מתמשך הוא כלי שמאפשר לנו לחשוב על הסוגיות האלה בנחת כשאנו במצב בריאותי וקוגניטיבי טוב ותקין. התהליך של הכנת ייפוי כוח מתמשך מאפשר לנו לבחור את האדם המתאים עבורנו, לוודא איתו מראש שזה אכן מתאים גם עבורו, לשוחח איתו, לתאם איתו ולתת הנחיות על האופן בו יעשה השימוש בייפוי הכוח.

הנושא סבוך ומורכב ומטעם זה החוק קובע כי ייפוי כוח מתמשך ניתן לעשות רק באמצעות עורך דין שעבר הכשרה מיוחדת לכך והוסמך על ידי האפוטרופוס הכללי שבמשרד המשפטים.

דיירות מוגנת

למה לעשות ייפוי כח מתמשך אצלנו?

אנחנו עורכי דין של אנשים, לכן נשים את טובת הלקוח לפני כל שיקול אחר. יש חשיבות גבוהה עבורינו לשיתוף הלקוח, הצגת תמונת המצב המלאה והסבר של יתרונות וחסרונות. ניקח אותך יד ביד לכל אורך התהליך, נסביר לך בשפה פשוטה את הסיטואציה המשפטית ונסייע לך להגיע להחלטה.

עשרות שנים של ניסיון מצטבר גם בהיבטים המשפטיים וגם בהיבטים הפרקטיים של מקנים עבורנו את היכולת לחשוב עבורך ב 360 מעלות ולהכין עבורך את המסמך שיתן לך את המענה המלא.

צרו איתנו קשר

או, שלחו לנו הודעה

ההודעה נשלחה בהצלחה!
דילוג לתוכן